Heidi Mittendorfer
(geb. 1945 Graz, autoditakt, Malkurse unter Franz Weiß) "Vogelbaum/Altenmarkt b. Wies"monogrammiert HM, Hinterglasmalerei, Bildausschnitt 36,5 x 39 cm, Leinenpassepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
18.08.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Heidi Mittendorfer
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 18.08.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 04.08. - 18.08.2014 |